Şişe Çevirme

151 kez oynandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Heyecan verici arcade oyunu Şişe Çevirmece plastik bir şişeyi çevirmeniz gerekiyor.Şişeyi zıplatın, hatta çift çevirin. Nasılmı? Sadece doğru anda ekrana dokunun ve zıplayın! Farklı odaları keşfedin, her türlü nesnenin üzerine atlayın: raflar, masalar, sandalyeler, kanepeler ve hatta subwoofer'lar! Çevikliğinizi geliştirin, koordinasyonu geliştirin, zıplamanın gücünü ve mesafesini kontrol edin. Ve en önemlisi - mesafeyi doğru hesaplayın çünkü bu, bitiş çizgisine ulaşıp ulaşamayacağınıza bağlı! İlginç seviyeler, farklı engeller ve ideal vuruşlarınız - The Bottle Flip ile asla sıkılmayacaksınız! Zevk almak!

Nasıl Oynanır?:
Sadece doğru anda ekrana dokunun ve zıplayın


Oyun Kategorileri:

Beceri Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.