Oyun Adı : 2022 Tiktok & Instagram Moda Dünyası (102 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
2021'in en popüler iki moda trendi olan eGirl ve Dark Academia TikTok, Instagram ve Pinterest'ten kaçıyor ve bu havalı viral trendlerin kendi versiyonunu yaratma isteğini yerine getirecek bir giydirme oyununda bize katılıyorlar. Giydirilecek bebekler bile temsil edecekleri trendlerden ilham alıyorlar, Dark Academia sade, güzel bir öğrenci kızı ince makyaj ve sıcak tonlarla canlandırıyor ve eGirl ile bu oyuncu kızın tavrı için hayal gücünüzü ateşleyecek 10 farklı cesur yüz ifadesi var. Eğlenin ve giyinip çıkın!

Nasıl Oynanır?:
Mobil cihazlara dokunmak için parmağınızı ve bir bilgisayarda farenizi kullanın.


Oyun Kategorileri:

Kız Oyunları

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game