Japonya'da 3 Panda HTML5

58 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
3 PANDA Japonya'ya gidiyor! Vardıklarında, bir Japon nesnesini çalan hırsızları görürler. 3 panda fotoğraf çeker ama sonra hırsızlar kameralarını da çalarlar. Şimdi aramalı ve kameralarını geri almalılar. Bir ipucu - geçmek için her pandanın özel eylemlerini kullanın ;)

Nasıl Oynanır?:
Etkileşim için sahnedeki pandalara ve nesnelere tıklayın.


Oyun Kategorileri:

Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.