Oyun Adı : 4 Sıra Çılgınlığı (121 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Klasik ve popüler iki oyunculu bağlantı oyunu! Kendi renginizin dört parçasını dikey olarak asılı bir ızgarada birleştiren ilk kişi olun.

Zorluk seviyesini ayarlayın ve CPU'ya veya bir arkadaşınıza karşı sırayla oynayın ve renkli parçalarınızı ızgaraya bırakarak rakibinizi alt etmeye çalışın!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Eğitici Klasikler

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.