4X4 Off-Road Araba Sürüş Simülatörü

560 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
2021 için en iyi 4x4 off-road araba sürüş simülatörü oyununu sunan bu oyun, dışarıdaki tüm aşırı araba sürüş meraklıları için. Bu nihai off-road araba sürüş simülatör oyununda birden fazla 4x4 ve 2x4 Araba/Jeep var, böylece en sevdiğiniz araçla yapmak istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ayrıca, üç farklı heyecan verici harita arasından seçim yapabilirsiniz ve eğlence burada başlar. Bu en yeni 2021 off-road araba sürüş simülatörü aklınızı başınızdan alacak, hazır mısınız?

Nasıl Oynanır?:
*WASD* = hareket
*boşluk* = El freni


Oyun Kategorileri:

3D Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir