Oyun Adı : 8 Top Bilardo Mücadelesi (167 kez oynandı)

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
8 Top Bilardo Mücadelesi -Tek oyunculu profesyonel arcade tarzı bilardo oyunu.

8 Ball League, en gerçekçi ve şaşırtıcı 8 Ball simülatörünü oluşturmak için en son teknolojiyi kullanır. Fantastik oynanabilirlik ve ultra gerçekçi top fiziği, bilardo oyunu deneyiminizi yenileyecek.
Başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar çeşitli şık yeni farklı yetenek seviyelerine meydan okuyun.
Becerilerinizi geliştirin, oyununuzu geliştirin ve yeni şehir barlarına erişmek için muhalefeti yenin.

Nasıl Oynanır?:
Çubuğu hareket ettirmek için kontrole veya fareye dokunun


Oyun Kategorileri:

Multi Player Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.