Altın Avcısı

288 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bu klasik Altın Avcısı oyununda tam olarak Indiana Jones değil, ama yine de kendinizi renkli blokları yok etmek için atmanız gereken kazma ile donatılmış eski bir Altın madeninde bulursunuz. Bu, muhteşem bir aksiyon kahramanı arkeoloji profesörü olmanın bir sonraki en iyi adımıdır.

Amaç altın blokları yok etmektir, çünkü sadece onlar para kazanacaktır. Çıkarmak için 2 veya daha fazla blok bağlayın. En iyi şekilde yararlanabilmek için tüm normal kayalardan kurtulmanız gerekir. Birbirine olabildiğince çok altın blok almak için diğer blokları akıllıca çıkarın. Daha sonra daha fazla para kazanacaksınız.

Altın Avcısı, sınırsız seviyelere sahip bir Connect 3 oyunudur. Yani, oynayabileceğiniz süre yalnızca maç 3 becerilerinizle sınırlıdır. Ve bu konuda sizin açınızdan. Altın saldırısı yüzünden ilk el konan kişi siz olmazsınız! Değerli bir Gold Madenci misiniz?

Nasıl Oynanır?:
Altın Madende, aynı renkteki en az iki bitişik bloğa vurarak blokları yok etmeniz gerekir. Bunu yapmak için yok etmek istediğiniz bloğa tıklamanız yeterli.


Oyun Kategorileri:

Beceri Nişan Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir