Oyun Adı : Amerikan Tekne Kurtarma Simülatörü (307 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Amerikan Tekne Kurtarma Simülatörü, insanları sudan kurtarmanız gereken, adanın farklı yerlerinden insanları kurtarmak için bekleyen 100 görev, puan kazanabileceğiniz ve yeni tekne satın alabileceğiniz, daha süslü, istediğiniz tüm başarılara ulaşmanız gereken bir simülatör oyunudur. menüde bulabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?:
WASD sürücüsü Fare Etrafına Bakma C Kamerayı değiştir


Oyun Kategorileri:

Beceri Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game