Okçuluk Ustası 3D

556 kez oynandı

0% (0/1)
Oyun Hakkında:
Dünyanın 1 numaralı Okçuluk oyunu artık Oyunweb.com 'da! Archery Master 3D, sizin için en sıcak ve en gerçekçi okçuluk simülasyon oyunudur. Archery Master, çarpıcı 3D grafikler, harika animasyonlar ve basit sezgisel kontroller içeren ultra gerçekçi bir okçuluk deneyimi sunar. Yeni yaylar, oklar ve yükseltmeler için para kazanmak için genellikle çeşitli mesafelerde ayarlanmış hedeflere oklar atın. Olimpik Okçuluk şampiyonlarının zorlu mücadelelerine hazır olun. Nefes alın, hedefe nişan alın, oku fırlatın ve hemen hedefe vurun! En iyi okçu mu yoksa okçu mu olacaksın?

Nasıl Oynanır?:
Nişan Almak için Sol Fare Düğmesini basılı tutun ve ateş etmek için bırakın


Oyun Kategorileri:

3D Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir