Ok Festivali

463 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Ok şenliği Dikkatle nişan alın ve okunuzu dünyaya fırlatın, ardından engelleri aşmak ve en uzak hedefe ulaşmak için kontrol edin! En fazla sayıda ok elde etmek için Arrows Fest sayınızı ikiye katlamaya çalışın Arrow Fest oyunu size kontrol etme ve puanınızı katlama konusunda deneyim ve beceri kazandıracak. ok şenliği! Bir sürü jeton toplayın ve hızlı ok festivalinizi ve gelirinizi yükseltin! === NASIL OYNANIR === ◉ Arrow Fest, hatırlaması kolay kontrollere sahip basit ve sezgisel bir oyundur ◉ Oklarınızı kontrol etmek için kaydırın ◉ Oklarınızı artırmak için en iyi kapılardan geçin ◉ Çok kazanmak için düşmanlarınızı ve devleri yok edin jeton sayısı === OYUN ÖZELLİKLERİ === ◉ Arrow Fest'i oynamak ÜCRETSİZ ve KOLAY! ◉ Oynamak için çok sayıda BENZERSİZ DÜZEY! ◉ Yok edilecek çok sayıda DÜŞMAN ve DEV!

Nasıl Oynanır?:
Fare ve yön tuşları


Oyun Kategorileri:

Beceri Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir