Baba Tavşan

481 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Baba Tavşan, gördüğün en muhteşem yeraltı yuvasında tüm kayıp bebeklerini bulmalı. Bu yavru tavşanlar her yerde huzur içinde uyurlar ama baba tavşan geçtiğinde onu sonuna kadar takip ederler.
Bebek tavşanlar babayı takip edecekler ama eğer uyanıklarsa ve babası çok uzağa kaçarsa ağlarlar. Bu olduğunda, zombiler üzülecek ve doğrudan onları yemeye gidecekler. İşte o zaman baba tavşan, oğullarını havuç yumruğuyla savunacak ve o kötü zombilere hak ettiklerini verecek.

Nasıl Oynanır?:
Oraya gitmek için tünelde bir yere tıklayarak yuvada ilerleyin, ayrıca okları veya AWSD tuşlarını da kullanabilirsiniz.
Boşluk tuşu ile zombilere havuç vurun ve B tuşu ile bebeklerinizi uyutun.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Bulmaca Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir