Bebek Bakıcısı Kreş 2

399 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bebek Bakıcısı Kreş 2 - çevrimiçi bir HTML5 oyunudur, safari ve krom gibi tarayıcılarda oynanabilir. Oyunu akıllı telefonlarda ve tabletlerde (iPhone, iPad, Samsung, Android cihazlar ve Windows Phone) oynayabilirsiniz. Taylor'ın teyzesi işle meşgul. Bugün acil bir toplantısı var. Peki ya bebeği! Taylor'ın kuzeni bir yaşından küçük. O yüzden bugün ona Taylor ve annem bakacak. Bebek bakmak basit bir iş değildir. Ama endişelenme. Onlara yardım edebilirsiniz. Bebeği besleyebilir ve onunla oynayabilirsiniz. Hata! Bezi kirli. Hemen temizleyin yoksa bebek rahatsız edici bir his için ağlayacaktır. Bu oyunda nasıl iyi bir bebek bakıcısı olunacağını öğreniyorsunuz! İyi şanlar!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Çocuk Bebek Kız Oyunları

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir