Baby Taylor Düğün Çiçekçi Kız

69 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Taylor'ın annesinin en iyi arkadaşı evlenmek üzeredir ve Taylor'ları düğüne davet eder. Ama bu mükemmel düğünde hala sevimli küçük bir çiçekçi kız yok, Taylor düğün için çiçekçi kız olmaya davet ediliyor. Lütfen Taylor'a ve annesine çiçekçi kızın ihtiyacı olanı hazırlamasında yardım edin. Lütfen önce alışveriş yapmak için onlara eşlik edin, ardından Taylor'ı giydirin ve son olarak güzel bir çiçek sepeti süsleyin. Lütfen Taylor'ı en şirin düğün çiçeği kızı yapın!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.