Balıkçılık 2 Online

590 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bu yeni oyunla eğlenin, bulmacalarla dolu bir macera, şimdi çok daha eğlenceli ve eğlenceli bir ikinci bölüm olan Çevrimiçi balıkçılık oyununun ikinci bölümü olan Balıkçılık 2 Çevrimiçi, kiz10.com'da ücretsiz oynayın !! Her hareketi dikkatlice düşünün, sevimli küçük karakteri kurtarmak için pimleri doğru şekilde kaydırın.

Nasıl Oynanır?:
Çok hızlı tepki verdiğinizi gösterin, her seviyede çözmeniz gereken farklı engeller olacak. Suyu boşaltmak ve balığın boğulmasını önlemek için gerektiği kadar deneyin !!! Küçük karakterin kendini kurtarmasına yardım et ve kiz10'daki bu yeni oyunla eğlen.


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir