Basketbol Devleri

1103 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Basketball Swooshes, eğlenceli bir çevrimiçi basketbol oyunudur. Favori takımınızı seçin, sonra basket atmada en iyi olduğunuzu dünyaya kanıtlamaya çalışın. Grup aşamalarını kazandıktan (veya atladıktan) sonra, eleme aşaması başlar. Basket Swooshes Plus finallerinde yerinizi kazanmak için her maçı kazanın. Turnuvayı kazanacak kadar sakin ve hassas mısınız?

Oyunun iki ek modu vardır: 'Time Challenge' ve '2 Player Mode' (iki cihazda arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz).


Nasıl Oynanır?:
Nasıl oynanır:
Nişan almak ve ateş etmek için fare işaretçisini hareket ettirin veya sürükleyin. 11 puan alan ilk takım kazanır.


Oyun Kategorileri:

Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir