Savaş Tankları City of War Mobil

535 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
İki oyuncu için büyük tank savaşı! Tank kavramından her bahsettiğimizde, atış oyunlarını seven her oyuncunun, tankını kontrol edebileceği, saldırı ve savunmayı yönetebileceği kendi oyun imajı vardır. Ek olarak, tank oynamanın oldukça heyecan verici olduğunu ve İnternet'teki oyunların çoğunun bu savaş araçlarına adandığını varsayabiliriz, sadece bu sürecin tadını çıkarabiliriz. Prensip olarak, tanklarla ilgili her oyun birbirine çok benziyor, ancak yine de yaşama hakkına sahip ve tek bir oyuncu aynı olay örgüsüne sahip çok sayıda oyundan değil, oldukça farklı grafiklerden ve geliştiricilerin fikirleri uygulanır. Ama öyle ya da böyle, bir tank mürettebatının komutasını yönetebileceğimiz ve onu zafere götürebileceğimiz yeni oyunlar bekliyoruz. Yani, bir sonraki oyunda savaşmak için sadece mevcut modlardan birini seçmeniz ve eylemlerinizi düşünmeniz gerekiyor ve ardından oyuna bir arkadaşınızı çağırıp gerçek bir tank savaşı başlatacaksınız.

Nasıl Oynanır?:
Fare Ok Tuşu veya Dokunma


Oyun Kategorileri:

Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir