Bilardo ve Golf

531 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Eğlenceli bir golf ve bilardo oyunu oynamaya hazırlanın. Golf ve bilardo aynı anda! Topu golf çentiğine sokmak için bilardo tahtasında hesaplamalar yapmanız gerekir. Topu fare ile gideceği yöne doğru bırakın. Doğru bir vuruşla topu deliğe sokun ve bir sonraki seviyeye geçin. En iyi puanı almak için arka arkaya başarılı atışlar yapmanız gerekir. 30'dan fazla farklı seviye ve bilardo masası ile eğlenceyi her zaman sürdürün! İyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?:
Mouse Swipe


Oyun Kategorileri:

Beceri Multi Player Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir