Oyun Adı : Billy The Kid (228 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kovboyu vurmaya hazır olun, çünkü Billy the Kid ve onun serseri çetesiyle başa çıkma zamanı. O haşereler şehrin kontrolünü ele geçirmeye çalışıyorlar ve biz salonda huzur içinde içebilmek istiyorsak, onlara bu kasabadaki şerifin kim olduğunu anlamalarını sağlamalıyız ... aslında bu sizsiniz, yani tek sensin çekim bölümünü kim yapıyor. Hazır oradayken, belediye başkanının kızını kurtarabilir ve sivili vurmaktan kaçınabilirseniz, bu iyi olur.

Nasıl Oynanır?:
Farenizle veya mobil cihaz


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Macera Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.