Blob Runner 3D

637 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Blob Runner 3D, bağımlılık yaratan oynanış ve 3D sanat tarzı ile bu yıl en ilginç yeni arcade oyunu olduğunu kanıtladı. Göreviniz, platformda çalıştırmak için oyundaki karakterleri kontrol etmek ve kendinizle aynı renk balçıkını toplamaktır. Aynı anda diğer renklerdeki mukustan kaçınmayı unutmayın. Bu blob dünyasında kaç seviye tamamlayabilirsiniz? Her seviyenin sonunda kısa sürede çok puan alabileceğinizi belirtmekte fayda var.

Nasıl Oynanır?:
Oynamak için sürükleyin.


Oyun Kategorileri:

3D Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir