Vücut Yarışı : Yağ 2 Fit

94 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Güzellikte kilo sınırı yoktur! Son moda bir şekilde sersemletmek için piste sahip olun ve bitiş çizgisine kadar yarışın. Vücudunuzu pozitif tutun! Çeşitli engellerle karşılaşacaksınız: çeşitli yiyecekler ve fitness ekipmanları. Hedefe ulaşmanıza yardımcı olanları yakalayın ve güzel kıyafetler kazanın. "Body Race Run"daki YENİ ÖZELLİKLER - En eğlenceli vücut koşusu yarış oyunu - Aile için mükemmel oyun: erkekler ve kızlar buna bayılacak. - Karakterinizi seçin: erkek mi kız mı? Özel deri mi? - En iyi grafik simülatörü. - Birçok hayvan türleri: koyun, at, kurt, tavuk, balık, inek, fare, dümen - Haydi mükemmel bir vücuda sahip olmak için pratik yapalım - Body Run ve ücretsiz oyna

Nasıl Oynanır?:
fare


Oyun Kategorileri:

Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.