Oyun Adı : Bumerang Nişanı 3D (61 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bumerang'ın garip fizik bilgisine sahip güçlü bir uçan silah olduğu söylenir. Boomerang Snipe 3D, 3D piksel desen blokları ve çöp adam modelleri ile eşleşen bir arcade oyunudur. Sizin için hedef, sınırsız fırlatma süreleriyle sağlanan deseni yok etmek için bir bumerang fırlatmaktır. Her seviyede çöp adam düşmanlarından kaçınmayı unutmayın!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

3D Beceri Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.