Boş Hayvanat Bahçesi

42 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Zengin bir yatırımcı olun ve ülke çapında hayvanat bahçelerini restore edin. Eski habitatları onarın ve yenilerini inşa edin. Yeni hayvanları keşfedin ve hayvanat bahçenizin gelişmesine izin verin.

Nasıl Oynanır?:
Asıl amacınız eski hayvanat bahçelerini restore etmektir. Hayvanat bahçesinde gelir elde edecek yaşam alanlarını yenileyin, idari binanızdaki eşyaları yükseltin ve gelirinizi daha da artırın, yeni hayvanlar araştırın, böylece onları bir sonraki seviyede inşa edebilirsiniz.


Oyun Kategorileri:

Beceri Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.