Boşta Kalan Gladyatör

550 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Tüm düşmanları yen ve kazanan ol! Aynı element tipine sahip 3 veya daha fazla elementi bağlayın, eğer bağlı elementler eşleşirse bonus jeton alırsınız, element tipi düşman element hedefiyle aynıysa, oyuncu düşmana saldırır. Bu oyunda 6 farklı yer var, her yerde 5 seviye var. Bir seviye kazandıktan sonra elde ettiğiniz oyun paraları ile kahramanınızı yükseltebilir ve yeni bir kahramanın kilidini açabilirsiniz. Özel bir eşya satın almak için Mücevherleri kullanabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?:
Fare & Yön tuşları


Oyun Kategorileri:

Beceri Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir