Baloncuk Dünyası

98 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bubble World, yeni bir macera modu da dahil olmak üzere modern bir zevkle geri dönüyor. Oyunun 40 seviyesinin her birini tamamlayarak adada (plaj, orman, fabrika, depo, ...) tam bir tur yapmaya çalışın. Bubble World, 2 oyun modu (Düz ve Top modu) arasında sürekli olarak geçiş yapar ve en büyük zevkimiz için yeni yüz mimikleri ekler.

Nasıl Oynanır?:
Bu oyunu oynamak için dokunmatik cihazı veya fareyi kullanın


Oyun Kategorileri:

Beceri Nişan


Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.