Burnout Drift 2: Tepe

392 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Başarılı bir Burnout Drift serisi tanıtmaya gerek yok. Hızlı sürüş, harika spor arabalar, adrenalin ve drift. Bu, Burnout Drift 2: Hilltop adlı sürüş simülasyonunun ikinci bölümünde bekleyebileceklerinizin sadece bir kısmı. Bu sefer sıradan parkurların konforunu bırakıp temiz havaya, dağlara çıkacaksınız. Yüksek tepelerde, ağaçların arasında ata bineceksiniz ve burada dönüşler ölümcül kavisli olacak. Bu nedenle, en iyi mekanikleri kullanın, çünkü arabanıza birinci sınıf bir şekilde bakmazsanız, daha sonra size ihanet edebilir. Arabanızı geliştirmek için yarışları kazanın ve para kazanın. En iyi lastikleri seçin çünkü onlarsız sürmek zor. Eski arabanızdan sıkılırsanız, garaja gidin ve yenisini, hatta daha iyisini alın. İyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?:
*WASD* = Araç Kontrolü
*oklar* = Araç Kontrolü
*boşluk* = El Freni
*f* = Hızlandırma | NOS
*b* = Geriye Bak
*c* = Kamerayı Değiştir
*kaçış* = Oyunu Duraklat/Devam Et


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir