Otobüs Parkı 3D Oyun

124 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Otobüs Parkı 3D gerçekçi bir otobüs sürüş oyunu ve 3D oynanış sunan otobüs Simülatörü. Her geçiş seviyesi daha zor hale gelir ve bir sonraki seviyeye ulaşmak için uzmanlığınızdan çok daha fazlasını gerektirir. Bu oyun aynı zamanda otobüs sürücüsü olarak sürüş uzmanlığınızı da test edecek, araba ve otopark kadar kolay değil, otobüs daha da kritik.

Nasıl Oynanır?:
Bu oyun aynı zamanda otobüs sürücüsü olarak sürüş uzmanlığınızı da test edecek ve araba ve otopark kadar kolay değil


Oyun Kategorileri:

3D Aksiyon Beceri Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir