Buz Adam 3D

427 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Merkür'den gelen insanlar buzu ve ateşi kontrol etme yeteneğine sahiptir. İnsanları dondurabilir ve ardından düşmanları öldürmek için alevler veya lazer topları kullanabilirler. Ice Man 3D'de Merkür insanlarının yeteneklerine sahip olacak ve elementler üzerinde güçlü bir kontrole sahip olacaksınız. Güçlendirin ve bu unsurları kendi hedeflerine ulaşmak için kullanın. Metropolü vahşi adamlardan kurtaran buzlu süper kahramanın yanında yer almaya hazır mısınız? Buz gibi güçlü güçlerinle düşmanlarını alt et ve onları sayısız parçaya ayır!

Nasıl Oynanır?:
Klikle


Oyun Kategorileri:

3D Aksiyon Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir