Oyun Adı : Buz Kraliçesi Düğün Planları (255 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Görünüşe göre Buz Kraliçesi bekarlığı bırakıyor ve aniden evlenmeye karar verdi, bahse girerim herkes kadar şaşırmışsınızdır! sadece bu değil, elsa donmuş krallıkta yazın sıcağında açık havada düğün yapıyor. Bu buz kraliçesi için işler kesinlikle çok değişti, ama buz kraliçesini tekrar gülümserken görmekten daha mutlu olamazdım. Buz kraliçesinin nedimesi, aslında bugün sizi buraya çağıran kişi olan sevgili kızkardeş Annae'den başkası değil. Nedime, buz kraliçesinin özel gününe hazırlanmak için ona ve kız kardeşine yardım etmeni istiyor. Yardımımı teklif ederdim ama buz kraliçesi beni biraz korkutuyor! İnsanları buz sarkıtlarına çevirdiğini duydum, bunun hakkında bir şey biliyor musun? Her iki durumda da, buz kraliçesinin seçebileceği ışıltılı gelinliklerle dolu bir gardıropu var. Hatta saç stilini ve makyajını yepyeni bir şeye dönüştürebilirsin, hazırlanmalarına yardım etmen gereken başka bir prenses olacak.

Nasıl Oynanır?:
Farenizle klikleyin


Oyun Kategorileri:

Gelinlik Kız Oyunları Makyaj

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.