Oyun Adı : Buzlu Mor Kafa 3 (71 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Buzlu Mor Kafa geri döndü. Kolileri zamanında teslim etmek için postacıya yardım edin. Seviyeler arasında zıplayın ve kaydırın. Buzlu tuvaleti daha da havalı hale getirmek için eğlenceli şapkaların kilidini açın! Posta kuşlarına dikkat edin ve onları vurmak için doğru rengi eşleştirin

Nasıl Oynanır?:
Platformlardan kaymak için buzlu hale gelmek ve fan hava akışında uçmak için ekrana dokunun. Kaymayı durdurmak için dokunmayı bırakın.


Oyun Kategorileri:

Beceri Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game