Canavarların Gücü

256 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Güç parmaklarınızın ucunda! Canavarlara vurmak için ekrana dokunun ve gücünüzü ortaya çıkarmak için özel düğmelere tıklayın. Canavarların ordularını öldürün ve gerçek canavar avcısı olun. Tıklamayı bırakıp canavarlara ve diğer korkutucu yaratıklara karşı bu epik savaşın kahramanı olun. Bu oyun, en iyi RPG boş durum oyunlarından biridir. Seviye atmayı seviyorsanız, Monsters Impact en iyi seçenektir. Monsters Impact, binlerce seviye ve tonlarca benzersiz canavarla fantastik bir rol yapma oyunudur.

Nasıl Oynanır?:
Altın hazineleri toplamak için dokunun ve savaşta askerlerinizi yönetmek için dokunun Büyü ve güçlü yeteneklerinizi zafere ulaştırın.


Oyun Kategorileri:

Beceri Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir