Oyun Adı : Şeker Karıştırma Maç-3 (132 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Candy Shuffle March3 Yapboz Oyununa hoş geldiniz. Büyüleyici büyülü bir MATCH 3 OYUNUNDA BİRÇOK LEZZETLİ PUZZLES ile kendinize meydan okuyun! Kaydırın, Aynı türden 3 veya daha fazla şekeri eşleştirin & Görevinizi geçmek için onları toplayın. Zor seviyelerde kendinize yardımcı olmak için güçlendirmeleri kullanın. Eğlenin ve bir match3 bulmaca Lover ile paylaşın

Nasıl Oynanır?:
şekerleri eşleştirmek için kaydırın


Oyun Kategorileri:

Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.