Oyun Adı : Dağ Yollarıda (233 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Car Driver Highway, ilginç yeni bir arcade oyunudur. Aynı zamanda sürüş unsurları içeren bir bulmaca oyunudur. 3D sanat mührü stiline sahiptir. Göreviniz, diğer araçlarla çarpışmaları önlemek için karayolu üzerinde hızlı sürmek için aracı kontrol etmektir. Oyunda üç şerit var. Arabayı herhangi bir şeritte sürmek ve şerit değiştirmek için istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Hazır mısın?

Nasıl Oynanır?:
Arabayı ters çevirmek veya yukarı ok tuşunu hareket ettirmek için ekrana dokunun.


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.