Yüzyılın Altın Madencisi

89 kez oyandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Benzersiz bir hikayeye sahip Yüzyılın Altın Madencisi macerasında bir altın madeninde kaybolacaksınız. Madeni kazmak elbette kolay olmayacak, biraz zaman harcamanız gerekiyor. Derin yeraltı mağaralarında muhafızlar değerli eşyaları korur. Altın ve elmas kazanmak için goblinleri ve şeytanları yok etmelisiniz. Tüm madeni kazmanız, altını koruyan yaratıklara dikkat etmeniz gerekiyor. 60 farklı seviye ile macerayı yaşayın. İyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Beceri Bulmaca Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.