Oyun Adı : Şehir İnşaat Simülatörü 3D (210 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Ekskavatörler ve yol silindirleri gibi ağır makineleri sürmeyi hiç hayal ettiniz mi? City Construction Simulator 3D oyununda çocukluk hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. İlk olarak, bir ev inşa etmek için gereken çimentoyu kamyon bölmesine koymanız ve ardından ekskavatörü belirlenen yere sürmeniz gerekir. Bu ağır makine ve teçhizatın özel bir ehliyete ihtiyacı vardır, lütfen her seviyeyi tamamlamak için oyundaki talimatları izleyin. Hazır mısın?

Nasıl Oynanır?:
fare


Oyun Kategorileri:

3D Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game