Şehir Yarışçıları 3D

466 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Arabanızı sonsuz otoyol trafiği ve gerçekçi ortamda sürün, para kazanın, yeni arabalar satın alın. Küresel skor tablolarında en hızlı sürücülerden biri olmaya çalışın. Bus Simulator ve Truck Simulator 2017 Üreticilerinden Yepyeni Oyun. 30 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen ve 250 milyondan fazla kez oynanan Şehir Yarışçıları 3D artık büyük güncelleme. Şehir Yarışçıları 3D kaldığımız yerden devam ediyor.

Nasıl Oynanır?:
fare


Oyun Kategorileri:

3D Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir