Oyun Adı : Çizgi Film Yarışçıları: Kuzey Kutbu (239 kez oynandı)

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Kuzey Kutbu yarış pistlerinde güzel bir çizgi film araba yarışı oyununun tadını çıkarın. Ve yeteneklerinizi en yetenekli Ai sürücülerine karşı test edin veya en iyi arkadaşlarınıza karşı 2 oyunculu eğlenceli bir bölünmüş ekranda oynayın!
Tüm seviyeleri ilk konum seviyelerinde bitirin ve çevrimiçi olarak en iyi sürücü olun. Oyunda iyi eğlenceler ve iyi şanslar!

Nasıl Oynanır?:
Oyuncu 1 Sürüş/denge Ok tuşları
Oyuncu 2 Sürüş/denge D, E, F, S
Oyuncu 1 Arabayı Sıfırla H tuşu
Oyuncu 2 Arabayı Sıfırla C tuşu


Oyun Kategorileri:

Multi Player Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game