Çarpışma Sahtekarı 3D

446 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Çarpışma Sahtekarı , eğlenceli ve ilgi çekici bir 2D bulmaca oyunudur. Görevin, uzay gemisinde kaçacağını seçmek, ordunu kurmak için olabildiğince çok mürettebat toplamak ve yol boyunca tüm canavarları yok etmek. ÖZELLİKLER: - Anlamak için inanılmaz derecede basit bir oyun. - Tek parmakla kontrol - Acemiden uzmana sayısız zorluk. - Oynaması %100 ücretsiz

Nasıl Oynanır?:
Haritada hareket etmek için dokunun, ekip arkadaşlarınızı toplayın ve canavarları öldürün - Amaç haritanın altındaki BÜYÜK canavarı öldürmek


Oyun Kategorileri:

3D Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir