CPL Turnuvası

35 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
"Kriket zamanı ve bu kriket ateşi vesilesiyle harika bir kriket oyunu oynamaktan daha iyi ne olabilir? CPL turnuvası kriket severler içindir. Harika grafikler ve harika ses efektleri ile buna bayılacaksınız. 2 mod var. Kendinizi buna hazırlayın. Tek maç modunda oynarken büyük bir CPL Turnuvası. Bu yüzden vuruş becerilerinizi geliştirmek için kaskınızı ve pedinizi giyin. Bundan sonra profesyonel olduğunuzda favori CPL takımını seçin ve diğer takımlarla yarışmaya başlayın. 2 oynayabilirsiniz. , 5 veya 10 fazla. Bir atış yapmak için ekrana dokunmanız yeterli. Çeyrek finale ulaşmak için 4 maç kazanmanız gerekiyor. Her maçta belirli bir topun hedefini kovalamanız gerekiyor. CPL turnuvasını havalı şutlarla kazanın. "Öyleyse, sopanı kap ve büyük altıları vurmaya başla, çünkü CPL turnuvası oynama zamanı."

Nasıl Oynanır?:
Tap on the screen to hit the shot


Oyun Kategorileri:

Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.