Çılgın Okçu

562 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Çılgın Okçu, hedefleri kırmak için bıçak kullandığınız bir oyundur. Oyun basit, sadece bir bıçak fırlatmak için dokunun, bir kez yeter, hedef kırılır ve bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Hedefi kırmak için başkalarının bıçaklarından kaç. Ve kendinizi bir usta olarak göreceksiniz. Hedefi vurmak için dokunun, diğer tüm bıçaklardan kaçının! Dönen çembere çarpmayı hedefleyin, hassas sayılır ve hata yapmayın. Ne kadar çok bıçak atarsan o kadar zorlaşır. Bıçakları çevirin, fırlatın, hedefi fırlatın ve kendi efsanevi bıçak koleksiyonunuzu oluşturun.

Nasıl Oynanır?:
Oynatmak için tıklayın veya dokunun.


Oyun Kategorileri:

Beceri Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir