Oyun Adı : Tehlikeli Danny (326 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Danny cesur bir adam ve bu kez daha önce herhangi birinin daldığı en büyük derinliğe ulaşmak, amacına ulaşmasına yardım etmek ve derin deniz dalışında yeni bir rekor kırmak istediğine karar verdi. Vahşi deniz yaratıkları, mayınlar ve tehlikeli clifler yoluna çıkacak, geçmeyi ve amacına ulaşmayı başarabilecek mi?

Nasıl Oynanır?:
farenizle


Oyun Kategorileri:

Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game