Diş Hekimi

85 kez oyandı

50% (1/2)
Oyun Hakkında:
Diş hekimi olun ve arkadaşlarımızın sağlıklı bir ağza sahip olmalarına yardımcı olun. Brian, Katie, Frank ve Peter dişlerini temizlemelerine, dolguları takmalarına veya kırılan dişlerini onarmalarına yardım etmek için diş kliniğine geldiler. Çocuklarınız diş tedavileri yapabilir ve uzman diş hekimlerini oynayabilir. Karakterlerden birini seçin ve onu dişçi koltuğuna oturmaya davet edin. Çocukların en iyi diş hekimi olmak ve ağız sağlığının çok önemli olduğunu öğrenmek için çok sayıda alet ve aksesuara sahip olduğu eğitici bir oyun. Oğlunuz diş hekimi olmak istiyor mu? Diş Hekimi Oyunları ", çocukları diş hekiminin muayenehanesine öğretmek, ağızlarındaki bakteri ve mikropları ortadan kaldırmak için eğlendiren ve eğiten harika bir oyundur.

Nasıl Oynanır?:
Klavye ve farenizle


Oyun Kategorileri:

Beceri


Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.