Direnen Zombi

177 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Güçlü bağımlılık yaratan otantik savunma unsurları ile keskin nişancı mekaniği sunan yeni bir savunma oyunu olan Resist Zombie. Gidin ve kendinizi bu eğlenceli oyuna bırakın. Çekişi ayarlayarak becerilerinize meydan okuyun, her seviyedeki tüm zombileri vurmak için kafatasını sürükleyin. Daha güçlü silahları sentezlemek, bölgenizi korumak ve zombileri yenmek için sürekli olarak yeni silahlar edinin.

Nasıl Oynanır?:
Oynatmak için tıklayın.


Oyun Kategorileri:

Macera Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.