Giydirme 3d Chllng

494 kez oynandı

0% (0/1)
Oyun Hakkında:
Burada güzel modeli muhteşem makyaj ve güzel kıyafetlerle giydirebilirsiniz! Yılın en şık kapağını çekin! En son moda trendleri tam da istediğiniz şey. Bir gün en iyi modeller için çeşitli stiller seçmeniz istenseydi ne düşünürdünüz? Şimdi tam zamanı! Sadece kapak modelleri için kıyafet seçmekle kalmaz, kaplıcalar da yapabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?:
Klavye ve farenizle oynuyorsunuz


Oyun Kategorileri:

3D Giyim ve Moda Kız Oyunları

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir