Oyun Adı : Engelli Koşu (209 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Engelli Koşunun nihai şampiyonu olmak için hızınızı, bloklu ayakkabılarınızı ve enerji kapasitenizi yükseltin!

Nasıl Oynanır?:
Şerit değiştirmek için sola veya sağa kaydırın, fren yapmak için dokunun ve basılı tutun ve mobil cihazda nitro kullanmak için yukarı kaydırın Şeridi değiştirmek için sol veya sağ tuşa basın, fren yapmak için boşluk tuşuna ve masaüstünde nitro kullanmak için yukarı tuşuna basın


Oyun Kategorileri:

Beceri Spor Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.