Çete Sonbahar Partisi

468 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Çete Sonbahar Partisi oyunuyla harika bir çevrimiçi dövüş oyununa başlamaya hazır olun! Tüm dövüşler yüksek yerlerde olacak ve bu oyundaki tek amacınız yumruklarınızla rakiplerinizi dövüştüğünüz yerlerden düşürmek. Oyunu tek oyunculu modda veya iki oyunculu oyun modunda oynayabilirsiniz. 1vs1 oyun modunda bir arkadaşınıza karşı savaşabilir ve Vs All oyun modu ile 2 oyuncu modunda arkadaşlarınızla birçok çevrimiçi rakibe karşı savaşabilirsiniz. 1P oyun modunda çevrimiçi arkadaşlara karşı savaşabilirsiniz. Her çevrimiçi oyunda 16 veya 17 oyuncuya karşı savaşacaksınız.

Nasıl Oynanır?:
Oyuncu 1 Hareket W A S D Çalıştır C Zımba V Oyuncu 2 Hareket Ok TUŞLARI Çalıştır O Zımba P


Oyun Kategorileri:

Multi Player

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir