Evi Yeniden Yap

119 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Parlak ve güneşli yerlerde güzel evler tasarlayın ve 3 bulmacayı ışık ve eğlence maçı 3'de evle baştan yaratma oyunuyla çözün.

Küçük ve parlak tasarımcı Home Makeover ile tanışın ve güzel evleri yenilenmek için dekor ve mobilyaların tasarlanmasına yardımcı olun.

- Ev dekorunu ve mobilyalarını tasarlayarak tasarım becerilerinizi geliştirin.
- Şekerle eşleştir ve güç toplat
- Çok fazla maç - 3 seviye
- HAFİF ve eğlenceli oyun DENEYİMİ

Nasıl Oynanır?:
Talimatları izleyin, sadece aynı renk öğelerini kaydırın


Oyun Kategorileri:

Çocuk Bulmaca Eğitici

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir