Oyun Adı : Evo-F5 (182 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bir şehir rotasında yeni en yeni spor arabalarla serinin beşinci versiyonu.

Her zaman olduğu gibi, arabaları özelleştirebilir ve özelleştirilmiş parametreleri dışa aktarabilir, kaydedebilir veya diğer kullanıcılarla (* .vhl dosyası) paylaşabilirsiniz.

Şehirde çeşitli rampalar, engeller, forklift veya kamyon ile hareket ettirebileceğiniz, bir kez taşınan ve yerleştirildiği yerde kalacak kendi yollarınızı oluşturabileceğiniz çöp kutuları vardır.

Trafikte veya ıssız bir şehirde araç kullanmak için ana menüden trafik sistemini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?:
* WASD * = SÜRÜŞ
* fare * = ETKİLEŞİM
* ENTER * = ARACI SIFIRLA
* R * = TAMİR ARABASI
* T * = YAVAŞ ZAMAN
* C * = KAMERAYI DEĞİŞTİR
* BOŞLUK * = EL FRENİ
* U * = KOL YUKARI
* J * = KOL AŞAĞI
* Ben * = ÇATAL YUKARI
* K * = AŞAĞI ÇATAL


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.