Makyaj Salonu

481 kez oynandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Bu harika yüz boyama uygulamasıyla kendi havalı, komik, sevimli ve şık yüz karalamalarınızı tasarlayın! Kızlar, kendi komik parti tasarımlarını sıfırdan oluşturabilir, ardından çeşitli temalar kullanarak resim yapabilirler. Kızların şık karalama becerilerini tüm karışıklık olmadan geliştirmeleri için mükemmel bir yol!

Nasıl Oynanır?:
Oynamak için fareyi kullan veya mobil cihazda dokunarak


Oyun Kategorileri:

Kız Oyunları Makyaj

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir