Tarım Görevleri 2023

106 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bu sefer simülatör macerası, Farming missions 2023 oyunuyla farklı çiftçilik ve ağır inşaat ekipmanlarıyla dev bir köyde başlıyor. Oyun, ücretsiz sürüş, yarış ve görevler gibi çeşitli oyun modlarından oluşur. Tek oyunculu modda veya iki oyunculu modda neredeyse tüm modları oynayabilirsiniz. Görev modu, ağır inşaat makineleriyle görev taşıma gibi eğlenceli görevlerden oluşur. Yarış modunda inşaat makineleri arasındaki yarışa katılacaksınız ve rakiplerinizin önünde bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacaksınız. Oyun modunu seçin ve çeşitli araçlarla dev Çiftçilik şehrinde oynamaya başlayın!

Nasıl Oynanır?:
Oyuncu 1 hareket W A S D El freni BOŞLUK geriye bakma T Kamera değiştirme C Sıfırlama R Oyuncu 2 hareket OK TUŞLARI El freni P geriye bakma L Kamera değiştirme K Sıfırla U


Oyun Kategorileri:

3D Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir