Oyun Adı : Fil Topu (196 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bağımlılık yapan bu oyunda Olli'yi uçurmaya hazır olun. Avrupa kitaplarından ve oyuncaklarından bilinen sevimli yuvarlak filin, lastik ördeklerini yakalayabilmek için elinden geldiğince uzağa uçması gerekiyor. En büyük mesafeyi kazanmak ve yeni seviyelerin kilidini açmak için Olli'yi mümkün olduğunca uzun süre uçmak, zıplamak ve havada tutmak için doğru anda iki kez dokunun. Olli'nin yol boyunca yapabildiği kadar lastik ördek yakalaması, daha fazla hız kazanması, onu şık bir şekilde uçmasını sağlayacak yeni kıyafetler ve daha birçok özellik yapması gerekiyor.

Nasıl Oynanır?:
Dokunun


Oyun Kategorileri:

Beceri Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.